Najlepsze kredyty są zawsze przyznawane z takimi dopiskami w umowach, że rychło przestają być korzystnymi. Najlepsze kredyty to tak naprawdę kredyty z jak największą ilością formalności, ale krótką umową. Kredyty bowiem muszą być zabezpieczone Twoimi zarobkami i możliwościami ich spłaty, nie powinno Cię więc dziwić, że banki zastrzegają sobie wiele rzeczy i wcale nie w smak byłaby im sytuacja, gdzie nie spłacasz rat, bo nie masz z czego.

Tego typu kredyty nazywane są często "bez bik" i przyznawane bez żadnych niemalże formalności, za to z potężną umową na niekorzystnych warunkach. Te korzystne dostaniesz biorąc kredyt na samochód czy mieszkanie, bowiem są to najdłużej spłacane kwoty, tak więc warto zadbać o swojego klienta, aby na przestrzeni lat miał z czego to spłacać, a nie dowalać mu rat. Ale i wtedy banki solidnie sprawdzają Twoje możliwości finansowe i to, jak możesz to wszystko spłacić. Inaczej nie dostaniesz ani złotówki, nie masz nawet czego się spodziewać.

Jeśli jesteś więc w przybramkowej sytuacji i potrzebujesz na gwałt pieniędzy, a masz inne kredyty lub niekorzystna sytuacje w bik to oczywiście można wziąć kredyt na dowód, tzw bez bik ale polecam najpierw zapoznać się z umową aby wiedzieć i być świadomym to co się podpisuje. Oczywiście nie wszystkie tego typu umowy mają haczyki, warto jednak zawsze wiedzieć na co się człowiek deklaruje aby mógł bez problemu taki kredyt spłacić.

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź poinformawany o nowościach, promocjach itd.

Ankieta

Jaki kredyt szukasz?: